آموزش طراحی سایت استاتیک

آموزش طراحی سایت استاتیک

آموزش طراحی سایت استاتیک

در هر فعالیتی که انجام می دهیم توجه به اصول و معیارهای آن از اصول اصلی است. یکی از موراد مهمی که هر برنامه نویس و طراح سایتی باید با آن آشنایی داشته باشد و مبنای طراحی سایت های دینامیک و پویای امروزی است طراحی سایت استاتیک است که هنوز هم به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. آموزش طراحی سایت استاتیک به نسبت سایت های دینامیک آسان تر بوده و بهتر است قبل از هر اقدامی در ططراحی سایت ابتدا کار خود را با یک طراحی سایت استاتیک آغاز کنیم. البته این به این معنی نیست که طراحی سایت استاتیک ابتدایی است بلکه همانگونه که تأکید کردیم هنوز هم می توان برای برخی مشاغل و خصوصاً طراحی سایت شخصی که به ندرت تغییری در آن اعمال می کنید از طراحی سایت استاتیک کمک بگیرید.

آموزش طراحی سایت استاتیک و معایب آن

در کنار مزایایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت در این قسمت از آموزش طراحی سایت استاتیک نیاز است که ایراداتی که به این نوع طراحی سایت و اکثراً در تقابل با طراحی سایت دینامیک بیان می کنند را با هم نگاهی بیاندازیم. طراحی سایت استاتیک این مشکل را دارد که مدیر سایت بدون دانش برنامه نویسی قادر نخواهد بود که مطالب آن را بروز رسانی نماید و نیاز به یک متخصص برای این کار دارد. همچنین با توجه به همین امر و عدم بروز رسانی طولانی مدت طراحی سایت استاتیک غالباً در رنک موتورهای جستجو و خصوصاً گوگل جایگاه خوبی ندارند. هر چند هزینه طراحی سایت استاتیک بسیار کم است اما در مقابل هزینه نگهداری این نوع سایت زیاد است. مشکل دیگری که این نوع سایت ها دارند این است که تعداد صفحات آنها دارای محدودیت می باشد.

آموزش طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک و مزایای آن

با توجه به موراد بالا نباید یک سویه قضاوت کرد و در آموزش طراحی سایت استاتیک خواهید آموخت که در کنار معایب، طراحی سایت استاتیک مزایایی دارد که باعث می شود هنوز هم برای بسیاری از متقاضیان طراحی وب سایت جذابیت داشته باشد. از جمله مهم ترین مزایای طراحی سایت استاتیک عدم نیاز به منابع زیاد می باشد که برای بسیاری از افراد مهم است. همچنین طراحی سایت استاتیک در زمان بسیار کمی انجام می شود و در مدت زمانی چند ساعته آن را تحویل مشتری می دهند. همچنین از نظر امنیت هم طراحی سایت استاتیک امنیت بسیار بالایی دارد و به همین خاطر کسب و کارهای بزرگی نیز هستند که هنوز از این نوع طراحی سایت بهره میبرند و البته با تأکید بر مجموع این مزایا می توان گفت که طراحی سایت استاتیک بیشتر مناسب شرکت های کوچک است که تغییرات کم و بلند مدتی در سایت خود ایجاد می کنند.